Arkide MimarlıkYükleniyor...

KURUMSAL - Hakkımızda

      Mimari ögeler, yapı malzemeleri, dekorasyon elemanları , hazırlanan projeler ve onlarca kişinin emeği, mimari hacimi oluşturur, şekillendirir.  Onu mekan yapan, ait kılan ise içindeki ruhtur. Mimarın en önemli görevi de , o ruha form vermek, sizin kalbinize dokunacak, ihtiyaç ve beklentinize cevap verebilen o mekanı, sizin için yaratmaktır.

       Arkide Mimarlık her projesine,bu temel prensiple yola çıkar.

        Yüksek Mimar DİDEM ERTUĞRUL, 1996 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi, Mimarlık Fakültesinde lisans, 2002 yılında da Dokuz Eylül Üniversitesi Mimarlık Bölümü, Bina bilgisi ana bilim dalında yüksek lisans eğitimini tamamlamıştır.

         2004 yılında çalışmalarına başlayan ARKİDE MİMARLIK  mimari, iç mekan tasarımı ve uygulama genel başlıkları altında,

  • Mimari kurumsal konsept proje tasarım,
  • Mimari uygulama projeleri,
  • Anahtar teslim taahhütlük,
  • Konsept ve uygulama projeleri doğrultusunda, ara süreçlerin ve uygulama sahasında farklı disiplinlerin, proje ve şantiye uygulama yönetim ve danışmanlığı 

alanlarında mimari faaliyetlerini yürütmektedir.

         2004 yılından, 2021 ‘e dek  tamamladığı yaklaşık 200 adet kurumsal, ticari iç mekan (perakande ve yiyecek-içecek sektörü, AVM mağazacılığı ) ile, alanında uzman Arkide Mimarlık , çalışmalarında mekan kurgusunu; fonksiyonel, estetik, çağdaş, gelişim ve güncel değişimlere açık ve kimlik sahibi, estetik değerlere sahip olma bileşenleri doğrultusunda oluşturur.

          Bir İZMİR firması olmakla beraber, mimari çalışmaları tüm Türkiye ve yurtdışında devam etmektedir.

          Mimarlık temel sanatların bir parçası, bileşimidir.

          Didem Ertuğrul, sanatsal ve kişisel farkındalık çalışmalarına ARKİDEM markası ile devam etmektedir.