Arkide MimarlıkYükleniyor...

KURUMSAL - Hakkımızda

Yüksek Mimar DİDEM ERTUĞRUL
1996 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Mimarlık Fakültesi'nden mezun olup, 2002 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Mimarlık Bölümü, Bina Bilgisi Ana Bilim Dalında yüksek lisansını tamamlamıştır.

ARKİDE MİMARLIK, 2004 yılından beri mimari proje, iç mekan projeleri, anahtar teslim taahhütlük, proje uygulama yönetimi ve kurumsal konsept tasarım& danışmanlık hizmeti vermektedir.

Firma konut ve kurumsal proje uygulamalarının yanısıra, 2006 yılından itibaren, ALTINYILDIZ CLASSICS, BEYMEN BUSINESS, RANELLO, %100 RESTAURANT CAFE & MORE gibi markaların, tüm yurtiçi ve yurtdışı, mimari konsept tasarım, danışmanlık, proje ve uygulama yönetimini yürütmektedir.

ARKİDE MİMARLIK, çalışma ve mimari danışmanlığı mekan kurgusunu;
Fonksiyonel, estetik, çağdaş, değişime, gelişime açık ve kimlik sahibi olması gibi temel bileşenler doğrultusunda oluşturmaktadır.

Firma faaliyetleri;
PROJE Kişisel veya kurumsal konsept proje tasarım & mimari uygulama proje çalışmaları ,
UYGULAMA Konsept ve mimari uygulama projeleri doğrultusunda , ara süreçlerin ve uygulama safhasında farklı disiplinlerin yönetimi ve anahtar teslim uygulama, 
PROJE YÖNETİMİ VE DANIŞMANLIK Projelerin, programlanan malzeme seçimleri, iş takvimi ile bütçe doğrultusunda, belirlenen yükleniciler tarafından yürütülmesi ve işveren adına yönetimi.
10 seneyi aşkın yurt içi ve yurt dışında Boyner Holding iştiraki olan BR Mağazacılık danışmanlığı yapılmakta ve devam etmektedir.